Stresin Yüzünüze Etkileri Nelerdir?

Herkes zaman zaman stresli hisseder, ancak kronikleştiğinde sağlığınız üzerinde ciddi sonuçları olabilir. Stres depresyon geliştirme riskinizi artırabilir, bağışıklık sisteminizi olumsuz etkileyebilir ve kardiyovasküler hastalık geliştirme riskinizi artırabilir.


Sivilceye Ne İyi Gelir Neler Sebep Olur

Sebum ve keratin üretimi, akneye neden olan bakteriler, hormonlar, tıkalı gözenekler ve iltihaplanma dahil olmak üzere birçok faktör sivilcenin gelişmesine katkıda bulunur.


Yaygın Cilt Bozuklukları Hakkında Her Şey

Deri bozuklukları, semptomlar ve ciddiyet açısından büyük farklılıklar gösterir. Geçici veya kalıcı olabilirler ve ağrısız veya ağrılı olabilirler. Bazılarının durumsal nedenleri varken diğerleri genetik olabilir.Selülit İçin Kuru Fırçalama İşe Yararmı

Kuru fırçalama, ölü deri hücrelerinin pul pul dökülmesi ve dolaşım ve lenfatik sistemlerinizi uyarma yeteneği dahil olmak üzere birçok faydası olduğu düşünülen doğal bir cilt bakımı tekniğidir.


Berrak Ciltler İçin En Son Cilt Trendi olan Cilt Orucu

İnternetin her yerinde ortaya çıkan en yeni cilt bakımı trendlerinden biri "cilt orucu" dur. Yüzünüzü “detoks” yapmak için tüm cilt bakım ürünlerinden kaçınmayı içerir. Onu popüler hale getiren bütünsel Japon güzellik şirketi Mirai Clinical'e göre cilt orucu